Flavon max

Pierwszy z produktów Flavon Group pojawił się na rynku w 2004 roku. O jego wyjątkowości i efektywności świadczyć może 100 tysięcy zadowolonych konsumentów.

Flavon max jest unikalnym preparatem, bazującym na naturalnych składnikach, który jest produkowany przy udziale specjalnej, innowacyjnej technologii. Spośród dostępnych na rynku suplementów wyróżnia go wyjątkowa postać, tak różna od powszechnych tabletek czy proszków. Dzięki temu spożywanie Flavon Max oraz innych naszych produktów jest przyjemnością, co w połączeniu z najwyższą jakością i kompleksowym składem wpływa na ich wyjątkowość.

Dlaczego warto spożywać Flavon max?


Z uwagi na duże obciążenie organizmu spowodowane codziennym stresem, zanieczyszczeniem środowiska, nadmiernym spożyciem lekarstw, paleniem tytoniu warto przyłożyć więcej uwagi do doboru właściwej, zbilansowanej diety.

Suplementy diety Flavon max doskonale nadają się do uzupełniania codziennej diety w dodatkowe składniki pochodzące z owoców.

Flavon max zawiera cenne barwniki roślinne. Najważniejsze z nich to polifenole, flawonoidy, antocyjany, proantocyjanidy i karotenoidy. Składniki te znajdują się m.in. w warzywach i owocach, które stanowią istotny element zbilansowanej diety. Wyjątkowość Flavon max polega na specjalnej technologii, która pozwala, aby produkt zawierał istotne składniki w formie koncentratu.

Wyjątkowość Flavon max polega na specjalnej technologii, która pozwala, aby produkt zawierał istotne składniki w formie koncentratu.

Flavon max nie zawiera substancji konserwujących.

Numer zezwolenia Krajowego Instytutu Bezpieczeństwa Żywności i Nauk o Żywieniu (OÉTI): 1108/2006

System Flavon GPS
Rewolucja
w budowaniu sieci
Z pomocą zautomatyzowanego systemu oraz obrotu idącego z góry 60% zwrotu podstawowego trafia do podziału dla członków grupy
Dzięki 2 bezpośrednim rekomendacjom dostępny jest dochód pasywny z 12, 20 lub nieskończonej liczby poziomów
W GPS szerokość i głębokość Twojej grupy rozwija się równomiernie
Rejestruję się
System tradycyjny Flavon
Stabilna, pewna struktura sieci unilever niezmiennie od 10 lat.
Międzynarodowy poziom
dzięki jedynemu w swoim rodzaju zwrotowi podstawowemu
Konsumując produkt każdy staje się uprawnionym do 60% zwrotu podstawowego
z 12 głębokości
Nigdzie do tej pory nie widziane zminimalizowane wymogi budowania sieci

System tradycyjny
Rejestruję się