Flavon max

Pierwszy z produktów Flavon Group pojawił się na rynku w 2004 roku. O jego wyjątkowości i efektywności świadczyć może 100 tysięcy zadowolonych konsumentów.

Flavon max jest unikalnym preparatem, bazującym na naturalnych składnikach, który jest produkowany przy udziale specjalnej, innowacyjnej technologii. Spośród dostępnych na rynku suplementów wyróżnia go wyjątkowa postać, tak różna od powszechnych tabletek czy proszków. Dzięki temu spożywanie Flavon Max oraz innych naszych produktów jest przyjemnością, co w połączeniu z najwyższą jakością i kompleksowym składem wpływa na ich wyjątkowość.

Dlaczego warto spożywać Flavon max?


Z uwagi na duże obciążenie organizmu spowodowane codziennym stresem, zanieczyszczeniem środowiska, nadmiernym spożyciem lekarstw, paleniem tytoniu warto przyłożyć więcej uwagi do doboru właściwej, zbilansowanej diety.

Suplementy diety Flavon max doskonale nadają się do uzupełniania codziennej diety w dodatkowe składniki pochodzące z owoców.

Flavon max zawiera cenne barwniki roślinne. Najważniejsze z nich to polifenole, flawonoidy, antocyjany, proantocyjanidy i karotenoidy. Składniki te znajdują się m.in. w warzywach i owocach, które stanowią istotny element zbilansowanej diety. Wyjątkowość Flavon max polega na specjalnej technologii, która pozwala, aby produkt zawierał istotne składniki w formie koncentratu.

Wyjątkowość Flavon max polega na specjalnej technologii, która pozwala, aby produkt zawierał istotne składniki w formie koncentratu.

Flavon max nie zawiera substancji konserwujących.

Numer zezwolenia Krajowego Instytutu Bezpieczeństwa Żywności i Nauk o Żywieniu (OÉTI): 1108/2006

Flavon GPS
The revolution
of network building
With a turnover coming from above and with the help of an automated framework it divides the 60% basic payback equally among the members of the team
You can achieve a passive income coming from 12, 20 or even infinitive depth by having only 2 directly sponsored members
By using GPS, the width and depth of your team will be optimized
I’m registering
Flavon Traditional System
A steady network structure, working to justify its existence for 10 years
With its outstanding payback
it is one of the market-leaders
even on international level
For consuming the product, everybody is entitled to get the complete 60% basic payback from 12 levels depth
Minimized requirements you have never seen before in network building

Traditional System
I’m registering